Hasičské auto Power BIG délka 31 cm červené od 24 měsíců

Popis produktu

BIG požární auto je krásná a kvalitní hračka pro děti. Dětské hasičské autogumová kola, díky kterým dítě při hře nepoškrábe podlahu. Záchranné požární auto v krásném červeno-šedém provedení je vyrobeno z kvalitního plastu v Německu. Robustní auto má v základní výbavě posuvný otočný žebřík, který lze vysunout až na délku 41 cm. Dětské požární auto je skvělou hračkou pro děti od dvou let a je určeno pro hru uvnitř i venku. Tento pracovní vůz s pohyblivým žebříkem rozvíjí dětskou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení.

Dítě se dokáže hrou s pracovním autem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dítě si při hře neublíží. Dětské požární auto je dlouhé až 31 cm a má troje snadno otvírací dvířka, které ukrývají úložný prostor. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě znečištění ji můžete velmi jednoduše umýt pod tekoucí vodou, aby se dítě mohlo dále hrát s čistou hračkou. Dětské hasičské auto BIG je chráněno ÚV stabilizátory, takže hračka lety neztratí na kráse barev ani když se bude používat venku v pískovišti. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Požární auto BIG je testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland a vyroben v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost - přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu31*20*26 cm
Rozměry balení55*43*59
Celková délka31
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,0 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.