Hasičské auto Power BIG s vodním dělem červené od 24 měsíců

Popis produktu

Dětské hasičské autíčko Power BIG je krásná a kvalitní hračka pro všechny malé hasiče od 24 měsíců. Dětské hasičské auto má gumová kola, díky nimž dítě při hře nepoškrábe podlahu. Hasičské auto pro děti v krásném červeném provedení je vyrobeno z kvalitního plastu v Německu. Robustní auto má v sobě zabudované vodní dělo, které děti mohou otáčet do všech stran. Otvorem se do děla napouští voda a děti pak stisknutím šedého knoflíku mohou hasit požáry. Dětské hasičské auto je skvělou hračkou pro děti od dvou let, neobsahuje malé části a je určeno pro hru uvnitř i venku. S tímto hasičským autíčkem se děti zabaví na pískovišti, na zahradě, ale i v interiéru.

Dítě se dokáže hrou s hasičským autem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dítě si při hře neublíží. Dětské požární autíčko má celkovou délku 16 cm a výšku 13 cm, takže je jako stvořené pro malé dětské ruce. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě znečištění ji můžete velmi jednoduše umýt pod tekoucí vodou, aby si dítě mohlo dále hrát s čistou hračkou. Dětské hasičské auto BIG je chráněno UV stabilizátory, takže hračka lety neztratí na kráse barev, ani když se bude používat venku v pískovišti. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Hasičské autíčko BIG s vodním dělem je testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní, ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu16*10*13 cm
Celková výška13 cm
Rozměry balení34*26*29 cm
Celková délka16 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,2 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.