Dřevěná harmonika Harmonica C-Dur Eichhorn s hudebním sešitem s 3 písničkami od 4 let

Popis produktu

Dřevěná harmonika Harmonica C-Dur od německé značky Eichhorn je vynikající hudební hračka pro malé hudebníky již od 4 let. Pestrobarevná harmonika je vyrobena z prvotřídního dřeva s jemným povrchem, takže při hraní vykouzlí v pokojíčku vždy veselou atmosféru. Malí hudebníci a hudebnice budou mít při hře na harmoniku k dispozici také praktický sešit s 3 písničkami, které si mohou kdykoli procvičit. Dřevěná harmonika pomůže dětem objevovat jejich hudební talent, zabaví se s ní na dlouhé roky.

Hudební hračky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku a díky nim objevují své talenty. Dřevěné hudební hračky Eichhorn jsou zaměřeny na všestranný rozvoj dítěte, rozvíjejí jeho muzikální talent, jemnou motoriku, fantazii a představivost. Při hře na harmoniku si děti posilují a cvičí plíce, tříbí si sluch. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy, hračka splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru nejmenších dětí. Harmonika ze dřeva vydrží ve vaší rodině dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Délka harmoniky je 12 cm.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná harmonika
  • sešit s 3 písničkami
  • špičkový německý design Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 4 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu12 cm
Rozměry balení23*35*42 cm
Celková délka12 cm
ZvukovéAno
HudbaAno
Hmotnost83 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.