Gril na zahradu Garden&Seasons Écoiffier s hamburgerem a 19 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Gril na zahradu Garden&Season od francouzského výrobce Écoiffier je moderní zahradní hračka pro všechny děti od 18 měsíců, které rády grilují, či pomáhají při grilování. Gril je vyhotoven v pěkné šedé barvě a součástí 19dílné soupravy je i množství doplňků, které ocení každý šéfkuchař. Děti se mohou těšit na imitaci plynové bomby s přívodem pro gril, grilovací nářadí, láhev kečupu, tác, hranolky a nechybí ani originální hamburger, který si dítě sestaví ze 7 chutných doplňků. Samotný girl má uzavíratelné víko, po bocích má samostatné pultíky, které poslouží pro odkládání doplňků a knoflík, signalizující zapnutí a vypnutí. Gril pro děti nemá elektronické funkce, nevydává světla ani zvuky.

Děti si s tímto krásným grilem zahrají na povolání kuchařů, díky čemuž se přibližují světu dospělých, učí se přijímat odpovědnost, rozvíjejí si logické myšlení, fantazii a představivost. S grilem se zabaví i několik dětí, společně si pochutnají na grilovaných dobrotách. Grilovací sadu využijí děti v interiéru i exteriéru. Nízká váha a malé rozměry umožňují jeho využití kdekoliv, dá se vzít na výlety i na návštěvy. Rozměry grilu jsou 47*18*14 cm.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu47*18*14 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,63 kg
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.