Gril Picnic Écoiffier s doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětský gril s potravinami je vynikajícím doplňkem pro všechny děti, které milují grilování na zahrádce. Set na grilování pro děti je vhodný pro všechny dětičky od 18 měsíců. Dětský gril je vybaven i příslušenstvím, přičemž 3 tvoří doplňky ve tvaru jídla a 6 doplňků tvoří grilovací nářadí, které je potřebné a užitečné při grilování. Gril pro děti má uzavíratelné vrchní víko, je lehký a dá se položit kdekoli na stůl. Je imitací skutečného plynového grilu.

Dětský grilovací set je vybaven 9 doplňky, bez kterých se dobré grilování na zahrádce neobejde. Všechny doplňky jsou vyrobeny z kvalitních plastových materiálů. Set na grilování pro děti má šedou barvu, která je kombinovaná se stříbrným vrchem. Dětský gril má na obou stranách malé vyklápěcí pultíky, které slouží i na odkládání doplňků. Součástí grilovací výbavy pro děti je i malá roztomilá solnička spolu s pepřenkou, které jsou laděny v bílo-červených barvách. Černá obracečka na jídlo a zelené kleštičky jsou neodmyslitelnou součástí dětského grilovacího setu. Mistička na jídlo má sytou červenou barvu.

Dětský set na grilování obsahuje i 3 doplňky ve tvaru jídel, kterými jsou malá šedá rybka, zelená paprika a červený steak. Součástí grilovacího setu pro děti je i imitace plynové bombičky. Gril pro děti má ve spodní části knoflík, který symbolizuje zapnutí a vypnutí grilu. Gril nevydává žádné zvuky a není na baterie. Jeho rozměry jsou 47*18*14 cm. Je vyroben z kvalitních plastových materiálů, které jsou odolné a příjemné na dotek. Francouzská společnost Écoiffier je výrobcem kvalitních dětských hraček, které splňují všechny evropské kritéria kvality a bezpečnosti.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu47*18*14 cm
Rozměry balení60*40*30 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,58 kg
Barvašedá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné