Gril na zahradu s kuchyňkou Garden Kitchen Evolutive Smoby výškově nastavitelný s tekoucí vodou z kohoutku a 43 doplňků

Popis produktu

Gril na zahradu s kuchyňkou Garden Kitchen Evolutive od francouzského Smoby je tou nejlepší hračkou pro všechny malé kuchaře a kuchařky již od 3 let. Dětský gril v originálním šedohnědém provedení se pyšní skvělými funkcemi – knoflík na ovládání plynu při otočení vydá mechanický zvuk Cric Cric a zároveň se v roštu objeví simulace červených plamenů jako při skutečném grilování. Gril je vybaven také dřezem s kohoutkem s tekoucí vodou, která je vyřešena systémem uzavřeného koloběhu. Vedle roštu na opékání se nachází fritéza s vyjímatelným košem, ve kterém si děti mohou připravit křupavé hranolky.

Realistický gril s kuchyňkou je vyrobený z pevných a odolných plastů, díky 2 kolečkům lze snadno přesouvat, takže si s ním děti zahrají i venku na čerstvém vzduchu. Gril nabídne dětem dostatek úložného prostoru a háčky pro zavěšení kuchyňského nářadí. V zadní části je polička na 3 květináče, ve kterých si děti mohou vypěstovat své vlastní bylinky. Multifunkční kuchyňka s grilem Evolutive dokáže růst spolu s dítětem, nohy lze prodloužit ve spodní části až o 6 cm. Díky tomu nastavíte výšku grilu na úrovni 79 nebo 85 cm v závislosti na výšce a potřeb dítěte.

Sada 43 realistických doplňků zabaví chlapce a dívky na dlouhá léta a budou si připadat jako skuteční šéfkuchaři. Těšit se mohou na skládací hamburger s ingrediencemi, párky, hranolky, salátové listy, dřevěnou jehlu s přísadami na ražniči, misku, 2 talířky, lžičky, vidličky, nožíky, kelímky, prkénko na krájení, láhev s hořčicí a BBQ omáčkou, se zvukem Cric Cric, prkénko na krájení, napichovací vidličku, naběračku a nůž na krájení. Při grilování si vyzkoušejí svou kuchařskou šikovnost při práci s grilovacími kleštěmi, k dispozici mají také repliku plynového zapalovače.

Nadčasový gril s kuchyňkou vytvoří na zahradě autentickou atmosféru, zabaví se s ním sourozenci a kamarádi. Originální design a jemné oblé hrany zaručí dětem při hraní bezpečnost. Naučí se, jak používat jednotlivé nářadí a připraví svým sourozencům a kamarádům chutné pochoutky. Při hře si rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení a technickou představivost. Hrou na profesi kuchařů se přibližují světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti, rychleji se socializují a zlepšují si komunikační schopnosti. Rozměry produktu jsou 84*41*79 cm.

Renomovaný francouzský výrobce Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu84*41*79 cm
Celková výška85 cm
Výškově nastavitelnéAno
Hmotnost4281 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.