Golfový vozík Écoiffier s doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Golfový vozík pro děti od francouzského výrobce Écoiffier je krásná golfová sada, se kterou si zahrají všechny děti od 18 měsíců. Golfový vozík na kolečkách je v krásném oranžovém vyhotovení, které zaujme na první pohled. Vozík s golfovou sadou nabídne dětem hodiny skvělé zábavy a tyto kvalitní plastové doplňky: 2 lehké golfové hole, 2 golfové míčky, jamku na strefování a samozřejmě praporek, který označuje jamku. Tato skvělá golfová souprava je jako stvořená pro všechny začínající malé golfisty. Vozík se dá velmi snadno přesouvat díky praktické rukojeti a kolečkům, kamkoli to bude nutné.

PPravidla hry jsou velmi jednoduchá: před začátkem hry se praporek spojí s plastovou jamkou, do které mají děti úkol trefit míček do jamky. Následně si děti vezmou po jednom míčku a odpalují je golfovými holemi, dokud se jim nepodaří dostat míček do jamky. Cílem golfu je trefit míček do jamky na co nejmenší počet úderů. Děti mají při hře velkou radost a reálný pocit ze skutečného golfu. Hra u dětí rozvíjí jemnou motorku, koordinaci a schopnost odhadovat vzdálenosti.

Francouzská firma Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Výrobky v kategorii dětský golf nejsou tím jediným, co tato úspěšná firma vyrábí. Z golfové soupravy Écoiffier budou mít radost všechny děti.

Doprava nad 49€
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu15*17*51 cm
Celková výška51 cm
Hmotnost0,42 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné