Garáž závodní zastávka s autíčkem Tune Up's Race Pitstop Majorette 3patrová se zvukem a světlem

Popis produktu

Garáž závodní zastávka Tune Up's Race Pitstop od francouzské značky Majorette představuje vynikající dárek pro všechny děti a zejména chlapce od 3 let. Závodní zastávka v originálních barvách nabídne dětem 3 herní úrovně, je vybavena manuálním výtahem, kterým se autíčko dopraví na nejvyšší úroveň, odkud se po rampě spustí na parkovací místo s otočnou platformou. Na další úrovni autíčko absolvuje technickou kontrolu, odkud zamíří na start s vystřelovacím mechanismem. Závodní zastávka dokáže svítit a vydávat zvuky, díky čemuž dítě získá ještě realističtější zážitky při hře na závodníky, je vybavena i pódiem pro vítěze a výsledkovou tabulí.

Součástí závodní zastávky je také sportovní autíčko Audi R8 Coupé s kovovou karoserií o délce 7,5 cm. Děti si při stavbě závodní zastávky vyzkoušejí své konstruktérské schopnosti, zahrají si i na organizátory závodu, čímž se přibližují světu dospělých. Budou mít na starosti každodenní chod závodní stanice, přičemž získávají řadu poznatků a rozhodují o vítězích. Každý den objevují nové herní možnosti a získávají zdravé sebevědomí. Při hře si zlepšují jemnou motoriku, logické myšlení a při hře s kamarády a sourozenci si rozvíjejí také komunikační a vyjadřovací schopnosti.

Celkové rozměry policejní stanice jsou 92*36*23 cm. Francouzský výrobce Majorette se již dlouhá léta specializuje na výrobu prvotřídních autíček a stavebnic, které si oblíbily děti a sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozů nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Rozměry produktu92*36*23 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteBatteries: 2 x 1.5 V R03 AAA (included)
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.