Garáž s automyčkou Vroom Planet Cars Smoby v kufříku s autíčkem od 18 měsíců

Popis produktu

Garáž s automyčkou a autíčkem Vroom Planet Cars od předního evropského výrobce Smoby je kvalitní hračka, která potěší všechny děti od 18 měsíců. Garáž ve tvaru kufříku má na přízemí parkovací místo pro autíčko s otevíratelnými dveřmi a moderní automyčku, v níž si malí řidiči pečlivě umyjí své vozidlo. Součástí hračky je sklopné držadlo, díky němuž se hračka snadno přenáší. Malí chlapci budou nadšeni i modelem autíčka, se kterým stráví dlouhé hodiny a budou se výborně bavit.

Hra s autíčky a parkovací garáží pomáhá se všestranným rozvojem dítěte. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s autíčky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Rozměry produktu jsou 28*17*24 cm a jeho součástí je 1 autíčko.

Francouzský Smoby je špičkový evropský výrobce moderních plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ty nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu28*17*24 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.