Garáž policejní stanice Creatix Police Station Majorette 3patrová s výtahem a policejním autíčkem od 5 let

Popis produktu

Garáž policejní stanice Creatix Police Station od francouzského výrobce Majorette představuje vynikající dárek pro všechny děti od 5 let, které si rády hrají na povolání policistů. Modrá stavebnice policejní stanice disponuje 3 patry s řídící věží, manuálním výtahem, heliportem, spouštěcími rampami pro rychlý výjezd, garáží s otevíratelnými dveřmi a parkovacím místem. Moderní stavebnice s nápisem Police Station je vybavena také značkami a dopravními označeními, díky čemuž působí ještě realističtěji a děti každý den objevují nové herní možnosti.

Součástí stanice je policejní autíčko Porsche Panamera s kovovou karoserií a otevíratelnými dveřmi. Délka autíčka je 7,5 cm. Děti si při stavbě policejní stanice naplno vyzkouší své konstruktérské schopnosti, zahrají si i na policejní velitele, čímž se přibližují světu dospělých. Budou mít na starosti každodenní chod policejní stanice, přičemž získávají řadu poznatků, organizují hlídku a chytají zločince. Každý den objevují nové herní možnosti a získávají zdravé sebevědomí. Při hře si zlepšují jemnou motoriku, logické myšlení a při hře s kamarády a sourozenci si rozvíjejí také komunikační a vyjadřovací schopnosti.

Celkové rozměry policejní stanice jsou 72*39*33 cm. Francouzský výrobce Majorette se již dlouhá léta specializuje na výrobu prvotřídních autíček a stavebnic, které si oblíbily děti a sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozů nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
Rozměry produktu72*39*33 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.