Patrová garáž s autíčkem Vroom Planet Cars Smoby elektronická s výtahem a automyčkou od 18 měsíců

Popis produktu

Patrová garáž s autíčkem Vroom Planet od renomovaného francouzského výrobce Smoby je nadčasová hračka, se kterou se zabaví děti od 18 měsíců. Vícebarevná garáž nabízí v přízemí myčku, v níž si autíčko dokonale vyčistí. Parkovací komplex má 3 patra, která jsou spojena výtahem a rovněž nechybí ani spouštěcí rampa, po které se autíčko spustí na zem. Chlapci se potěší i praktické elektronické zvedací rampě při vstupu do garáží, za níž nechybí ani benzínová pumpa, v níž si natankují do nádrže benzín.

Hra s autíčky a parkovací garáží pomáhá se všestranným rozvojem dítěte. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s autíčky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Rozměry produktu jsou 56*29*32 cm a jeho součástí je autíčko McQueen, které děti znají z populární pohádky Cars (Auta). Elektronický modul funguje na 3 baterie typu LR03, které nejsou součástí balení.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ty nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu56*29*32 cm
Celková výška32 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
MechanickéAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.