Set fotbalový stůl Challenger Smoby a náhradní míčky od 6 let

Popis produktu

Set hraček fotbalový stůl Challenger a fotbalové míče je ideální sada pro každého malého fotbalistu. Fotbalový stůl je vhodný pro děti od 6 let, fotbalové míče již od 3 let. Obě tyto kvalitní hračky pocházejí od francouzského výrobce Smoby, který si záležet na realistickém designu a kvalitě plastových komponentů, což se odráží na precizní hladkosti povrchů a jejich naprosté bezpečnosti. Fotbalový stůl s fotbalovými míčky tvoří dokonalou hračku vhodnou pro každého fotbalového nadšence. Hračky jsou vhodné i do exteriéru, díky čemuž stráví děti spoustu zábavy na čerstvém vzduchu. Cenově zvýhodněný fotbalový stůl a fotbalové míče se k sobě výborně hodí a spolu tvoří ideální hračku, se kterou stráví děti nekonečně mnoho hodin plných soutěžení a smíchu.

Fotbalový stůl Challenger Smoby od 6 let modro-červený

Fotbalový stůl Challenger je fantastická hračka, při níž mohou děti objevovat radost z fotbalu v případě, že ho nemohou hrát venku. Je vhodný pro děti od 6 let. Součástí fotbalového stolu jsou 2 míčky, které jsou nezbytné pro vzrušující fotbalové zápasy. Balení obsahuje i další sadu náhradních míčků. Dětský fotbalový stůl je robustní, s moderními liniemi a barvami pro dynamický vzhled, skvělý doplněk do dětského nebo hrací pokoje. Hrací plocha je velká 74*47 cm, má zelenou barvu jako opravdová tráva. Rukojeti jsou pohodlně tvarované a protiskluzové, součástí jsou i kuličky na počítání skóre za oběma brankami hracího stolku. Tato úžasná masivní hračka pro celou rodinu je zárukou dlouhých hodin plných zábavy a soutěžení. Vyzvěte svých nejbližších příbuzných a přátelé na sportovní hry a soutěže, při kterých vám čas uběhne zábavně a velmi rychle.

Hrací stůl Smoby je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů, takže je velmi bezpečný a maximálně stabilní. Jeho moderní design, skvělé detaily a nezbytné míčky zlákají na hru každého člena rodiny. Rozměry stolu na hraní fotbalu jsou 106*69*74 cm. Prostřednictvím fotbalového stolku se rozvíjí jemná motorika, koncentrace a trpělivost dětí. Také se mohou učit o dodržování pravidel, o základních pravidlech fotbalu. Hraní fotbalu podněcuje i zdravou soutěživost, děti se chtějí zlepšovat, chtějí být nejlepší. Je to výborná hračka, při níž se dítě hravým způsobem rozvíjí a zabaví se s ní a se svými kamarády velmi dlouho, proto neváhejte a zakupte ji i svým ratolestem.

Fotbalové míčky Smoby 3 kusy

Fotbalové míče od výrobce Smoby jsou malé plastové míčky s průměrem 34 mm. Balení tvoří 3 kusy fotbalových míčků, které děti mohou využít při stolním fotbale nebo při různých jiných hrách. Jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který je sametově jemný na dotek. Dětské míčky jsou vhodné pro děti od 3 let. Mají design jako opravdové fotbalové míče, v bílo-černé barvě. Manipulací s míčky se rozvíjí jemná motorika dětí. Své míčky si mohou vzít i na hry venku na čerstvém vzduchu.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s realistickým designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé fotbalisty. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu. Sada fotbalového stolu s fotbalovými míčky je tou správnou volbou pro každého malého milovníka fotbalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu106*69*74 cm
Celková výška74 cm
Rozměry balení105*56*11 cm
Celková délka106 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost7,70 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.