Fotbalový stůl Powerplay 4v1 Smoby dřevěný a kulečník, hokej, stolní tenis hrací plocha 94*60 cm od 8 let

Popis produktu

Fotbalový stůl PowerPlay 4v1 je kvalitní hrací stůl, který v sobě spojuje hned několik zábavných her, zabaví se s ním kluci i dívky již od 8 let. Součástí fotbalového stolu jsou 3 další desky, díky kterým se jednoduše přemění na kulečníkový stůl, stolní tenis nebo stolní hokej. V balení se nacházejí všechny potřebné doplňky, které jsou potřebné pro realistický sportovní zážitek: kulečníkové hole a koule, rakety a míče na stolní tenis, fotbalové míčky a puky. Multifunkční fotbalový stůl zabaví celou rodinu, je zárukou dlouhých hodin plných zábavy a soutěžení. Pozvěte své nejbližší příbuzné a přátele na sportovní hry a soutěže, při kterých vám uběhne čas velmi rychle.

Dřevěný hrací stůl Smoby je vyroben z kvalitních a pevných materiálů, takže je velmi bezpečný a vyznačuje se vysokou stabilitou. Jeho moderní design s precizně vypracovanými detaily a praktickými doplňky zlákají na hru každého člena rodiny, zapojí se také kamarádi či spolužáci. Prostřednictvím fotbalu, hokeje, tenisu a kulečníku se rozvíjí jemná motorika, koncentrace a trpělivost dětí. Naučí se dodržovat sportovní pravidla a základní pravidla těchto sportů. Sportování v dětech podněcuje i zdravou soutěživost, pravidelným tréninkem zlepšují své výsledky. Rozvíjejí si také logické myšlení a prostorové vnímání, učí se využívat nové herní strategie.

Rozměry stolu na hraní jsou 120*90*86 cm, velikost hrací plochy je 94*60 cm. Francouzský výrobce Smoby již po desetiletí přináší dětem špičkové hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 8 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu120*90*87 cm
Celková výška90 cm
Rozměry balení114*80*27 cm
Celková délka120 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost39 kg
Note94*60 cm - playing surface
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.