Fotbalové branky Mondo dvě s míčem šířka 91,5 cm od 5 let

Popis produktu

Pár fotbalových branek pro děti a míč od italského výrobce Mondo potěší malé fotbalisty od 5 let. Jde o kvalitní a precizně zpracované branky na fotbal z tvrzeného plastu, které na svém místě drží pevně a stabilně. Fotbalové branky mají rozměry 91,5 * 63 cm a patří tak k malým fotbalovým brankám. Mají pěknou černo-bílou barvu.

Fotbalové branky je ideální používat v exteriéru, na jaře nebo v létě. Mohou sloužit na cvičení přesnosti respektive brankářských schopností. Je určena pro děti, které chtějí svůj volný čas trávit aktivně, na čerstvém vzduchu. K fotbalové hře s brankou se mohou připojit tatínkové nebo maminky. Sadě 2 fotbalových branek a míče pro děti se potěší malí i velcí milovníci fotbalu.

Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních dětských produktů z kovu, pěny, gumy a PVC a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii dětské fotbalové branky. Mondo při výrobě dodržuje všechna přísná bezpečnostní kritéria stanovená Evropskou unií.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 5 let
PůvodDesigned in Italy
Rozměry produktu91,5*63 cm
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...