Fotbalová branka Shelcore nafukovací měkká od 12 měsíců

Popis produktu

Dětská nafukovací branka od amerického výrobce Shelcore. Dětská branka má malé rozměry, proto je ideální pro děti ve věku od 12 měsíců do 3 let. Díky malým rozměrům se dá s brankou zahrát i uvnitř. Nafukovací fotbalová branka Shelcore je měkká, bezpečná, nehrozí riziko zranění. Je velmi skladná, po odpuštění vzduchu nezabere téměř žádné místo.

Fotbalové branky pro děti jsou efektivní v kombinování příjemného s užitečným - právě v tomto věku děti získávají základní pohybové a motorické schopnosti, smysl pro rovnováhu a orientaci v prostoru. Pokud se učení těchto důležitých schopností zkombinuje se zábavou, děťátku se takový přístup jistě bude líbit.

Americký výrobce Shelcore je specialista v oblasti hračky pro batolata. Klade důraz na bezpečnost, nepoužívá malé části, které by se daly vdechnout a zpravidla se vyhýbá tvrdým materiálům. V designu využívá pěkné oblé tvary, o kterých se ví, že se malým dětem velmi líbí. Hračky v kategorii dětské nafukovací fotbalové branky jsou pouze zlomkem z toho, co všechno tento výrobce vyrábí.

Doprava 29
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...