Flexibilní autodráha Flextrem Neon Set Smoby svítící ve tmě v různých barvách 2,6 m dlouhá 112 dílů s elektronickým autem od 4 let

Popis produktu

Flexibilní autodráha Flextrem Neon set od francouzského Smoby přinese dětem originální svět závodu přímo do dětského pokojíčku. Chlapci i dívky se již od 4 let mohou těšit na zábavné skládání pružné autodráhy o celkové délce 260 cm, přičemž mají k dispozici 112 dílů, které k sobě jednoduše připojují bez jakéhokoli nářadí. Inovativní koncept pomáhá konstruktérům objevovat stále nové způsoby výstavby dráhy, přičemž ji tvarují do různých tvarů, spirál, simulují stoupání a klesání. Kreativní děti se rychle naučí budovat dráhu přes různé překážky v dětském pokoji. Průhledné stavební dílky s různými režimy podsvícení přinesou dětem ještě větší zážitek při závodě potmě, dráha krásně září a naplno rozvíjí dětskou fantazii a představivost.

Skvělou součástí autodráhy je i svítící tunel, přes který autíčko přejíždí. Po dokončení závodního okruhu se děti naplno zabaví s modro-šedým elektronickým autíčkem, které dokáže jezdit po dráze i hlavou dolů a nepřevrátí se. Po zapnutí spínače v jeho zadní části se začne pohybovat a svítí předními a zadními světly, takže děti mají skvělý zážitek ze závodu i během zimních večerů. Autodráha dokáže růst spolu s dítětem – v naší nabídce naleznete i doplňkové díly, se kterými si děti mohou dráhu libovolně prodloužit.

Všechny děti, a zejména kluci, si rádi hrají na povolání závodníků a konstruktérů. Se sadou FleXtrem Neo Set získávají nové dovednosti při stavbě autodráhy a zároveň testují její kvalitu při jízdě autíčka. Naučí se odhadnout potřebné množství dílků pro jednotlivé úseky a přizpůsobují její tvar okolním podmínkám. Hravým způsobem si tak zlepšují jemnou motoriku a pohybové dovednosti. Také si rozvíjejí fantazii a prostorové vidění při skládání dílků podle svých představ. Při skládání si sourozenci a kamarádi mohou společně vytvořit velký projekt spojením více drah a autíček. Rovněž je to skvělá hračka i do předškolních zařízení. Rozměry autíčka jsou 10*8 cm. Autodráha funguje na 7 baterií typu LR03 1.5 V, které jsou součástí balení.

Francouzský Smoby přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem již po dlouhá léta. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti:

  • 112 dílů autodráhy
  • 1 elektrické autíčko v modro-šedém provedení
  • 7 testovacích baterií typu LR03 1.5
  • délka tratě: 2,6 m
Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 4 let
PůvodFrancie
Rozměry balení42*7*32 cm
Celková délkaDĺžka trate: 2,6 m
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
Hmotnost1 kg
NoteBattery: 7 x LR03 1.5V included
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.