Dřevěná flétna Music Wooden Flute Eichhorn sešit s 3 písněmi od 4 let

Popis produktu

Dřevěná flétna Music Wooden-Flute od německé značky Eichhorn je krásná hudební hračka pro všechny muzikanty již od 4 let. Pestrobarevná flétna je vyrobena z kvalitního jalovcového dřeva s jemným povrchem, takže při hraní vykouzlí v pokojíčku vždy veselou atmosféru. Malí hudebníci a hudebnice budou mít při hře na flétnu se 7 tóny k dispozici také praktický sešit s 3 písničkami, které si mohou procvičit. Dřevěná flétna pomůže dětem objevovat jejich hudební talent, zabaví se s ní na dlouhé roky.

Hudební hračky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku a díky nim objevují své talenty. Originální flétna je skvělým hudebním nástrojem pro každého malého muzikanta. Dřevěné hudební hračky Eichhorn jsou zaměřeny na všestranný rozvoj dítěte, rozvíjejí jeho muzikální talent, jemnou motoriku, fantazii a představivost. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, hračka splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru dětí. Flétna ze dřeva vydrží ve vaší rodině dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Rozměry produktu jsou 4*5*32 cm.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná flétna se 7 tóny
  • sešit s 3 písničkami
  • špičkový německý design Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 4 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu4*5*32 cm
Celková délka32 cm
ZvukovéAno
HudbaAno
Hmotnost69 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.