Figurky Peppa Pig a zajíček Suzy PlayBIG Bloxx BIG

2 figurky od 1,5-5 let

Doprava zdarma
Výrobce: BIG Kategorie: PlayBIG stavebnice jako lego Kód: B57111
199 Kč
135
Do seznamu přání
Popis produktu

Figurky PlayBIG Bloxx, které skvěle doplňují stavebnici Peppa Pig BIG jsou krásné figurky pro všechny dětičky od 18 měsíců. Motiv pohádky o prasátku Peppa Pig baví nejmenší děti v televizi již několik let a zaručí, že tuto pohádkovou skládačku bude milovat každý malý chlapeček i holčička. V jednom balení se nacházejí hned dvě figurky - prasátko Peppa a její kamarádka zajíček Suzy. Figurky jsou kompatibilní se stavebnicemi BIG, ale také s kostkami Lego Duplo, takže vaši malí stavitelé si díky nim mohou užít kopec zábavy při skládání nejrůznějších staveb a při vymýšlení příběhů.

Dětské stavebnice Lego či BIG jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají obrovský význam při vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké domky, hradby a bunkry, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Zakupte tedy tuto úžasnou pestrobarevnou pohádkovou skládačku svým nejmenším, aby tvořili, vymýšleli, bavili se a rozvíjely svou kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Na dětskou hračku je poskytnuta záruka 3 roky a plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračka je krásná a zářivá přesně jako v první den. Německý výrobce je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste se během hry nikdy nemuseli bát o své ratolesti.

Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodGermany
Rozměry produktu9*6*5 cm
Rozměry balení27*28*15 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,03 kg

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...