Figurky AquaPlay kačenka Lotta a žabák Nils kompatibilní s Duplo 2 kusy

Popis produktu

Sada figurek AquaPlay v sobě ukrývá kačenku Lottu a žabáka Nilse. Na všech vodních drahách značky AquaPlay představují dvojici skvělých pomocníků, kteří budou dětem asistovat při přelévání vody, otevírání hráze či při plavbě loďkou. Díky veselé kachničce Lottě a zelenému žabákovi Nilsovi si děti hru s vodní hrou užijí naplno a nebudou se nudit.

Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jak v reálné vodní nádrži, a to vše s pomocí Lotty a Nilse. Rozměry figurek jsou 5*3,5*6,5 cm, takže jsou ideální do malých dětských rukou a k vodním drahám AquaPlay sednou jako ulité.

AquaPlay je značka vyráběna v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytována tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je o originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i ​​rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu5*3,5*6,5 cm
Celková výška6,5 cm
Rozměry balení37*13*12 cm
Celková délka5 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,2 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...