Figurky AquaPlay hrošice Wilma a kapitán medvěd Bo kompatibilní s Duplo 2 kusy

Popis produktu

Dvojici figurek AquaPlay tvoří hrošice Wilma a kapitán medvěd Bo, kteří spolu tvoří dokonalý pár. Na všech vodních drahách značky AquaPlay představují nenahraditelné pomocníky, kteří dětem ukážou, jak funguje vodní dílo a jak se plaví lodě. Díky sympatické hrošici Wilmě a kapitánovi lodě medvědovi Bo si děti hru s vodní hrou užijí naplno a nebudou se nudit.

Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jako v reálné vodní nádrži, a to vše za asistence Wilmy a kapitána Bo. Rozměry figurek jsou 5*3,5*6,5 cm, takže jsou ideální do malých dětských rukou a k vodním drahám AquaPlay padnou jako ulité.

AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytována tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je o originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu5*3,5*6,5 cm
Celková výška6,5 cm
Rozměry balení37*13*12 cm
Celková délka5 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,2 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.