Figurka sběratelská Turtles Donatello Jada kovová s pohyblivými rameny výška 10 cm

Popis produktu

Sběratelská figurka Turtles s animovaným motivem Ninja želvy potěší nadšené sběratele a děti již od 8 let. Realistický model kovové figurky Donatella má výšku 10 cm, vyznačuje se vysokou kvalitou a precizně vypracovanými detaily. Pop-kulturní figurka odvážné želvy má pohyblivá ramena a součástí balení je i hůl, kterou Donatello používá při boji. Figurka Donatella s fialovou maskou přinese dětem spoustu dobrodružných chvil při každodenní hře. V naší nabídce se nacházejí i další sběratelské figurky z kolekce Ninja želvy, takže budete moci dítěti kdykoli doplnit sbírku.

Sběratelská figurka Donatella představuje perfektní dárek pro malé i velké sběratele. Díky kovovému provedení je pro ni charakteristická vysoká pevnost a odolnost. Při hře s figurkami Jada si děti rozvíjí jemnou motoriku, fantazii a představivost. Spolu s kamarády a sourozenci si budou vymýšlet dobrodružství a příběhy ze světa statečných želv. Věrné repliky figurek nadchnou každé dítě, vydrží si s nimi hrát dlouhé hodiny.

Značka Jada patří mezi přední výrobce licencovaných a precizně vypracovaných figurek, odlévaných sběratelských předmětů a autíček s rádiovým ovládáním. Široký sortiment hraček v sobě spojuje vysokou kvalitu a cit pro detail, proto jsou vhodné pro děti každého věku. Všechny produkty jsou testovány a splňují přísná bezpečnostní kritéria. Výrobce Jada při vývoji produktů spolupracuje s největšími světovými značkami v oblasti zábavy, hračky potěší filmové a komiksové fanoušky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
Celková výška10 cm
Rozměry balení7,5*18*16 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.