Figurka sběratelská Batman Jada kovová výška 10 cm J3211004

Popis produktu

Sběratelská figurka Batman představuje originální dárek pro sběratele a děti od 8 let. Pop-kulturní figurka Batman v kovovém provedení je vysoká 10 cm. Precizně vyrobená figurka s licencí DC zaručí, že se s ní děti zabaví na dlouhé hodiny. Obrněná figurka Batmana vznikla za základě filmové předlohy Batman vs. Superman.

Realistický model figurky se vyznačuje vysokou kvalitou a precizně vypracovanými detaily. Stylová figurka přinese dětem spoustu vzrušujících zážitků při každodenní hře. Je vhodná i pro malé a velké sběratele, kteří by si rádi rozšířili svoji sbírku o tuto populární figurku. Při hře s figurkami z kolekce DC si děti rozvíjí jemnou motoriku, fantazii a představivost. Jsou to věrné repliky, které nadchnou kluky i holky.

Značka Jada patří mezi přední výrobce licencovaných a precizně vypracovaných figurek, odlévaných sběratelských předmětů a autíček s rádiovým ovládáním. Široký sortiment hraček v sobě spojuje vysokou kvalitu a cit pro detail, proto jsou vhodné pro děti každého věku. Všechny produkty jsou testovány a splňují přísná bezpečnostní kritéria. Výrobce Jada při vývoji produktů spolupracuje s největšími světovými značkami v oblasti zábavy, hračky potěší filmové a komiksové fanoušky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
Celková výška10 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvačerná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.