Ergonomické lžičky 1st Age Silicone Spoons Beaba Mineral Grey Sage Green ze silikonu k samostatnému jídlu 4 kusy od 4 měsíců

Popis produktu

Sada lžiček ze silikonu 1st Age Silicone Spoons Beaba je vhodná pro všechny dětičky od 4 měsíců, které již začínají papat první příkrmy. Cenově výhodná sada lžiček Beaba obsahuje 4 lžičky pro děti v kombinaci zelené, béžové a šedé barvy. Tyto silikonové lžičky jsou jako stvořené k přechodu od kojení k jídlu lžící, a to zejména díky ergonomickému tvaru a měkkému materiálu, který nedráždí citlivé dásně dětí.

Lžičky Beaba jsou vyrobeny z extra ohebného silikonu, do kterého mohou děti bez obav kousat. Tyto Beaba lžičky mohou nahradit kousátka pro děti v době, kdy jim rostou zoubky. Lžičky Beaba mají dlouhou ergonomicky tvarovanou rukojeť a děti se s nimi naučí jíst snáze než s obyčejnou jídelní lžící. Kvalitní hrubý silikon použitý k výrobě těchto lžiček je zdraví neškodný, je BPA a BPS free a neobsahuje žádné ftaláty. Lžičky Beaba jsou vhodné i do myčky na nádobí, ale pro zachování kvality je doporučujeme mýt ručně.

Prestižní francouzská značka Beaba těší svými výrobky rodiny s dětmi již od roku 1989. Patentovaný systém výrobků Beaba přináší do domácností designově pěkné a kvalitní produkty, které splňují nejvyšší kritéria kvality. Široký výběr produktů značky Beaba oceňují spokojení rodiče, ale také odborné poroty. Ikonické výrobky Beaba jsou výsledkem společné práce chytrých designérů a jejich jediným cílem je uspokojit potřeby náročných rodičů.

Vlastnosti

  • 4 silikonové lžičky pro děti
  • vhodné od 4 měsíců
  • ergonomicky tvarovaná rukojeť
  • zdraví neškodný materiál
  • bez BPA, BPS a ftalátů
  • moderní francouzský design
  • produkt nejvyšší kvality
Doprava 79

Technické parametry

Věk4 měsíce
PůvodVyrobeno ve Francii
Barvazelená,šedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.