Ergonomické lžičky 2nd Age Silicone Spoons Beaba Velvet Grey & Sage Green ze silikonu k samostatnému jídlu 4 kusy od 8 měsíců

Popis produktu

Sada lžiček ze silikonu 2nd Age Silicone Spoons Beaba je vhodná pro všechny dětičky od 8 měsíců, které začínají samostatně papat. Cenově výhodná sada lžiček Beaba obsahuje 4 lžičky pro děti v krásných barvách. Tyto silikonové lžičky jsou jako stvořené k přechodu od kojení k jídlu lžící, a to zejména díky ergonomickému tvaru a měkkému materiálu, který nedráždí citlivé dásně dětí a je BPA free. Lžičky Beaba 2nd Age jsou vyrobeny z extra ohebného a zdraví neškodného silikonu a mohou nahradit kousátka pro děti v době, kdy jim rostou zoubky. Lžičky Beaba mají dlouhou ergonomicky tvarovanou rukojeť a děti se s nimi naučí jíst snáze než s obyčejnou jídelní lžící. Velkou výhodou lžiček 2nd Age je stojánek, který zabrání dotyku lžic se stolem.

Prestižní francouzská značka Beaba těší svými výrobky rodiny s dětmi již od roku 1989. Patentovaný systém výrobků Beaba přináší do domácností designově pěkné a kvalitní produkty, které splňují nejvyšší kritéria kvality. Široký výběr produktů značky Beaba oceňují spokojení rodiče, ale také odborné poroty. Ikonické výrobky Beaba jsou výsledkem společné práce chytrých designérů a jejich jediným cílem je uspokojit potřeby náročných rodičů.

Vlastnosti

  • 4 silikonové lžičky pro děti
  • vhodné od 8 měsíců
  • ergonomicky tvarovaná rukojeť
  • přizpůsobená tvaru dětských úst
  • moderní francouzský design
  • produkt nejvyšší kvality
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu13*3*2 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.