Elektronické světlo se zvukem Light-Sound SOS pro všechna BIG New&Classic&Next&Neo odrážedla a traktory s volantem od 12 měsíců

Popis produktu

Elektronické světlo se zvukem Light-Sound SOS od renomovaného německého výrobce BIG je vynikající doplněk pro dětská odrážedla. Elektronický maják je určen pro všechna BIG odrážedla a traktory s volantem. Vydává výstražný zvukový a světelný signál. Elektronické světlo se zvukem SOS se napojuje na dvě baterie 2x1,5V/LR44, které jsou součástí balení a jednoduše se připojuje na volant odrážedla. Elektronický maják je chráněn UV stabilizátory, takže si zachová své barvy i po dlouhém používání. Je to originální doplněk, díky kterému si dítě naplno užije jízdu na odrážedle.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu9*11*17 cm
Celková výška17 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteBattery: 2 x AG13/LR44 included
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.