Elektronická kuchyňka s ledničkou Ma Corolle pro 36 cm panenku od 4 let

Popis produktu

Jedinečná elektronická kuchyňka pro panenku Ma Corolle už míří ik vám! Jako jediný eshop na trhu zpestříme hru vašeho děťátka touto exkluzivní kuchyňkou s ledničkou z dílny francouzské značky Corolle. Tato úžasná růžovo-šedá kuchyňka pro děti od 4 let je propracovaná do toho nejmenšího detailu a zpracováním i designem připomíná skutečnou kuchyni. Součástí krásné elektronické kuchyňky je i šedá lednice a množství doplňků, bez kterých se vaření neobejde. Luxusní a elegantní kuchyňka pro panenky Ma Corolle splňuje požadavky i těch nejnáročnějších kuchařek a dětem přinese množství skvělých zážitků. Výjimečná kuchyňka děti potěší nejen obrovským množstvím doplňků, ale i bohatým úložným prostorem. Kuchyňce nechybí funkční elektronická varná deska, trouba a myčka nádobí a chladnička v sobě zase ukrývá dávkovač vody a ledu.

Tato úžasná elektronická kuchyňka s ledničkou pro panenky Ma Corolle obsahuje neuvěřitelné množství doplňků, díky kterým bude hra s panenkou ještě zábavnější. Krásná růžová kuchyňka je plně vybavena nádobím na vaření i stolování, příbory, sklenicemi a těmi nejchutnějšího potravinami. Elektronická kuchyňka je vyrobena z prvotřídních materiálů, které jsou příjemné na dotek a je propracovaná do neuvěřitelných detailů, které vám vyrazí dech. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mj poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení.

Vlastnosti

  • elektronická kuchyňka s ledničkou
  • v růžovo-šedé barvě
  • množství doplňků
  • pro panenku s velikostí 36 cm
  • od 4 let
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 4 let
PůvodDesigned in France
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Note6xAG13/LR44
Barvarůžová
Vhodné pro panenku36 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...