Chůvička Beaba Minicall má dosah až 300 metrů a díky ní budete vždy vědět, že miminko se probudilo a potřebuje vás. Dětský monitor v červené barvě šetří energii a automaticky se vypne, když neregistruje žádný zvuk a navíc je odolná vůči šumu a vodě. Na elektronické chůvě se dá nastavit intenzita zvuku a na pláč děťátka vás upozorní i LED kontrolka. Rodičovský monitor děťátka se nabíjí přes USB kabel a plně nabitý vydrží až 25 hodin. Jeden dětský monitor položíte blízko postýlky miminka a druhý dáte do své blízkosti. Díky této chůvě Beaba budete mít děťátko stále pod kontrolou.
Francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi inovativní kuchyňské pomůcky a produkty péče o malé děti. Všechny produkty péče o děti jsou kvalitní a zároveň jednoduché na použití.

| Věk | Od 0 měsíců |
| Původ | Vyrobeno ve Francii |
| Rozměry produktu | 7*3*9 cm |
| Celková výška | 9 cm |
| Rozměry balení | 20*11*23 cm |
| Elektronické | Ano |
| Mechanické | SS2023 vozík ECO1479 |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 0,3 kg |
| Note | 300 m range |
| Barva | červená |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...