Puzzle While She Was Sleeping Educa 8000 dílků od 15 let

Popis produktu

Puzzle While She Was Sleeping jsou puzzle od španělského výrobce EDUCA s motivem obrazu z názvem Zatímco spala. Balení puzzle obsahuje 8000 dílků. Puzzle While She Was Sleeping jsou vhodné od 15 do 99 let. Motiv těchto puzzle je obraz nesoucí název Zatímco spala. Na obrázku je spící žena, které se s vlasy hraje mladý muž, sedící nad ní. Tyto krásné puzzle zaručeně potěší každého milovníka umění, protože věrně zobrazují umělecké dílo v celé jeho kráse. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný, odolný a puzzle po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek. Velikost obrázku po sestavení je 192x136 cm. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice.

Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Chvíle strávené s rodinou nebo přáteli při skládaní tisíců barevných dílků mají svou specifickou atmosféru a dokáží zpříjemnit nejeden dlouhý, zimní večer. Puzzle se po sestavení dají zafixovat lepidlem a následně dát do rámečku a pověsit na zeď. Takto zhotovený obrázek zkrášlí každý pokoj. EDUCA se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Puzzle While She Was Sleeping splňují bezpečnostní standardy evropské unie, takže jsou zcela bezpečné. V nabídce firmy EDUCA je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

puzzle EDUCA se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce EDUCA bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce EDUCA, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79
Technické parametry
Věkod 15 let
PůvodSpain
Rozměry produktu192*136 cm
Rozměry balení46*32*11,5 cm
Počet dílků8000
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...