3D puzzle Minnie Educa progresivní od 5 let

Popis produktu

3D puzzle pro děti s motivem butiku Minnie. Motiv těchto 3D puzzle je oblíbená dětská kreslená postavička Minnie, kterou milují zejména holčičky. Balení 3D puzzle obsahuje jednotlivé dílky na poskládání nádherného butiku plného rozkošných věcí, stěn, poliček a okolí a podložku s motivem černo-bílé podlahy. Trojrozměrné puzzle pro děti po sestavení tvoří scenérii příjemného butiku, ve kterém Minnie pracuje spolu se svými přáteli, a kterou si vaše holčička může položit na poličku nebo do vitrínky a ozdobit si tak dětský pokoj pěknou dekorací.

Balení také obsahuje dílky s vyobrazením postaviček Minnie, Daisy, Mickeyho a Donalda. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního a odolného materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti i dospělé. Tyto krásné dívčí 3D puzzle jsou polepené pěknými, veselými barevnými obrázky, které spolu vytvářejí nádhernou trojrozměrnou scénu. Jednotlivé dílky puzzle mají větší rozměry pro snadnější manipulaci. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky.

Dětská hra s těmito 3D puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Navíc si jí děti zdokonalují prostorové vidění a orientaci. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 5 let. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro děti i starší, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. Hračky Educa zaručí skvělou zábavu pro celou rodinu.

V nabídce firmy Educa je množství krásných naučných her a puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nesmí chybět ve vaší sbírce. Hračky Educa zaručí skvělou zábavu pro celou rodinu. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry balení29*23*5 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...