3D puzzle Lví král Educa progresivní od 5 let

Popis produktu

3D puzzle pro děti s motivem Lví král. Motiv těchto 3D puzzle je oblíbená dětská kreslená pohádka Lví král, která říká příběh o malém lvu a jeho dobrodružstvích v divočině. Balení 3D puzzle obsahuje jednotlivé dílky na poskládání do tvaru skalního útesu, stromů a okolí a podložku s travnatou plochou a jezírkem. Trojrozměrné puzzle pro děti po sestavení tvoří scenérii jako vystřiženou z pohádky Lví král, kterou si vaše dítě může položit na poličku nebo do vitrínky a ozdobit si tak dětský pokoj pěknou dekorací.

Balení také obsahuje dílky s vyobrazením postaviček lvíčat, kamarádských zvířátek, zlomyslných hyen a také špatného lva. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního a odolného materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti i dospělé. Tyto krásné dětské 3D puzzle jsou polepené pěknými, veselými barevnými obrázky, které spolu vytvářejí nádhernou trojrozměrnou scénu. Jednotlivé dílky puzzle mají větší rozměry pro snadnější manipulaci. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky.

Dětská hra s těmito 3D puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Navíc si jí děti zdokonalují prostorové vidění a orientaci. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 5 let. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro děti i starší, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. Hračky Educa zaručí skvělou zábavu pro celou rodinu.

V nabídce firmy Educa je množství krásných naučných her a puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nesmí chybět ve vaší sbírce. Hračky Educa zaručí skvělou zábavu pro celou rodinu. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry balení33*25*5 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...