Puzzle Picasso Studio Educa 3000 dílků od 15 let

Popis produktu

Puzzle pro děti i dospělé s motivem Picasso Studio. Motiv těchto puzzle je obraz s názvem Picassovo studio. Na obrázku je část domu s velkými okny a dveřmi, a dřevěnými parketami na podlaze. V místnosti jsou rozloženy obrazy na stojanech. Balení puzzle obsahuje 3000 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti i dospělé. Tyto puzzle pro děti i dospělé jsou polepené zajímavými obrázky, s nejrůznějšími motivy, jakými jsou slavné obrazy, scenérie, fotografie zvířat či věcí, nebo filmové motivy. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci.

Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Skládání velkých puzzle je zábavná činnost, kterou může spolu vykonávat i celá rodina nebo parta přátel. Puzzle jsou populární po celém světě a příznivě působí na představivost a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 15 let. Velikost obrázku po sestavení je 120*85 cm. EDUCA se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy EDUCA je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

puzzle EDUCA se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce EDUCA bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce EDUCA, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Věkod 15 let
PůvodSpain
Rozměry produktu120*85 cm
Rozměry balení46*32*6 cm
Počet dílků3000
Poznámka+ Fix Puzzle lepidlo
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...