Puzzle Giant Mickeyho sny Educa 250 dílů od 8 let

Popis produktu

Giant dětské puzzle s motivem Mickeyho sny. Motiv těchto puzzle pro děti jsou Mickeyho sny - Mickey sní o svých kamarádech od Disneyho. Na obrázku najdeme postavičky z filmů Auta, Kniha džunglí, Lví král, Popelka, Ariel malá mořská víla, Sněhurka a sedm trpaslíků a mnohé jiné. Balení puzzle obsahuje 250 dílků. Dětské puzzle po poskládání tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto dětské puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle pro děti jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. 

Součástí balení je i speciální lepidlo, kterým se dají dětské puzzle po poskládání zafixovat a zavěsit například na stěnu. Giant dětské puzzle se dají po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Dětské puzzle jsou vhodné pro děti od 8 let. Velikost obrázku po poskládání je 100*70 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro děti i starší, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. 

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 8 let
PůvodSpain
Rozměry produktu100*70 cm
Rozměry balení43*30*5,5 cm
Počet dílků250
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné