Dřevěné puzzle Disney Educa 2x25 dílků

Popis produktu

Dřevěné puzzle s motivem filmu Monsters Inc. (Příšerky s.r.o.). Motiv obrázků je z filmu Monster university (Příšerky na univerzite), kde se dozvídáme, jak se vlastně hlavní hrdinové poznali a jak se z nich stali slavní strašáci malých dětí. Zažívají různá dobrodružství na této univerzitě, kde se učí základy dobrého strašení. Balení puzzle obsahuje dva obrázky, po 25 dílků pro každý z nich. Dřevěné puzzle pro děti se dají po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. 

Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto dřevěné puzzle pro děti jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky o příšerách. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let. Velikost obrázku po poskládání je 26*18 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*16,5*6,5 cm
Počet dílků50
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné