Puzzle V hlavě Educa 500 dílů od 11 let

Popis produktu

Puzzle Inside Out jsou puzzle pro děti s motivem postaviček z animované pohádky V hlavě od španělského výrobce EDUCA. Balení puzzle obsahuje 500 dílkůPuzzle V hlavě jsou vhodné pro věkovou kategorii od 11 let do 99. Motiv těchto puzzle je pestrobarevná scéna s vyobrazením pěti hrdinů z oblíbené animované pohádky V hlavě. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný, odolný a po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek. Velikost obrázku po sestavení je 48*34 cm. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice.

Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a koncentrace. Puzzle pro děti se po sestavení dají zafixovat Fix lepidlem, které je součástí balení, a následně dát do rámečku a pověsit na zeď. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Stejně také splňují bezpečnostní standardy evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 11 let
PůvodSpain
Rozměry produktu48*34 cm
Počet dílků500
Poznámka+ Fix Puzzle lepidlo
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...