Dřevěné puzzle Včelka Mája Educa 2x16 dílů

Popis produktu

Dětské dřevěné puzzle s motivem Včelka Mája. Motiv obrázků těchto puzzle je z pohádky Včelka Mája. Maja je nezbedná včelka, která žije v úlu spolu se svou rodinou a kamarády. Maja nejednou způsobí problémy v úlu, ale i mimo něj, ale i tak ji všichni mají rádi. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Balení puzzle obsahuje 32 dílků - po 16 pro oba obrázky.

Dřevěné puzzle po poskládání tvoří dva obrázky, s různým motivem. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Dřevěné puzzle pro děti se dají po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let. Velikost obrázku po poskládání je 26*18 cm.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*16,5*6,5 cm
Dílky puzzle32
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...