Dřevěné puzzle Disney Sněhurka Educa 2x50 dílků

Popis produktu

Dřevěné puzzle pro děti​ s motivem z pohádky Sněhurka. Motiv obrázku těchto puzzle je film Sněhurka a sedm trpaslíků, kde sledujeme příběh Sněhurky, která potká v lese sedm trpaslíků a dostane se do jejich chaloupky. No objeví se i zlá čarodějnice, která Sněhurku otráví - uspí ji. No jen dokud nepřijde princ a polibkem ji neprobudí. Balení puzzle obsahuje 100 dílků - po 50 pro oba obrázky. Dětské dřevěné puzzle po poskládání tvoří dva obrázky, s motivy z téže pohádky. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci.

Puzzle ze dřeva se dají po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let. Velikost obrázku po poskládání je 26 * 18 cm. EDUCA se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy EDUCA je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle EDUCA se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce EDUCA bezplatně pro každé puzzle nad s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce EDUCA, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

PůvodSpain
Rozměry produktu26x18 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné