Dřevěné puzzle Auta 2 Educa 2x50 dílů od 5 let

Popis produktu

Dřevěné puzzle s motivem filmu Auta 2. Motiv obrázků těchto puzzle je z pohádky Auta 2, v níž se znovu setkáváme s hrdinou, závodníkem, červeným autíčkem Blesk McQueen. Se svými novými přáteli zažívá nové dobrodružství. Balení puzzle obsahuje 100 dílků - po 50 pro oba obrázky. Dřevěné puzzle po sestavení tvoří dva obrázky, s různými motivy. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti.

Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Dřevěné puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci.

Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 5 let. Velikost obrázku po sestavení je 26*18 cm. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*16,5*6,5 cm
Dílky puzzle100
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné