Puzzle Mapa Max Educa 35 dílů od 24 měsíců

Popis produktu

Puzzle pro děti s motivem Mapa Max. Motiv těchto puzzle je mapa celého světa - zahrnuje všechny světadíly, s naznačením výskytu konkrétní rasy na konkrétním území a také běžných živočichů. Na této barevné mapě najdeme také známé světové památky, jako Pyramidy v Gíze, Velká čínská zeď, či Eiffelova věž. Tato mapa je pro děti dobrým základem pro poznávání částí Země. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti.

Balení puzzle obsahuje 35 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden velký obrázek. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Dětské puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let. Velikost obrázku po sestavení je 68*48 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodSpain
Rozměry produktu68 x 48 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...