Puzzle Disney Monsters Educa 2 x 20 dílků

Popis produktu

Dětské cardboard puzzle s motivem Monsters. Motiv těchto puzzle je oblíbený animovaný film o příšerkách - Monster University. Odehrává se v prostředí vysoké školy strašiackej, což odkrývá příběh o tom, jak se hlavní hrdinové poznali, jak se z nich staly nerozluční kamarádi a jak se stali slavnými strašáky dětí. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci.

Balení puzzle obsahuje 40 dílků, po 20 dílků pro oba obrázky. Puzzle po sestavení tvoří dva obrázky. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Cardboard puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let. Velikost obrázku po sestavení je 28*20 cm. EDUCA se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy EDUCA je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

puzzle EDUCA sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca EDUCA bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu EDUCA, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků40
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...