Baby puzzle silueta Hasiči Educa 50 dílků

Popis produktu

Puzzle pro děti silueta Hasiči jsou dětské puzzle s motivem hasičů. Motiv těchto puzzle je obrázek hasičského auta, kterému v kabině sedí 3 hasiči, a na žebříku je jeden s hadicí v ruce, připravený k akci. Na konci žebříku v košíku stojí jeden hasič, který poslouchá přes vysílačku instrukce a udává směr jízdy. Balení puzzle obsahuje 50 dílků. Puzzle pro nejmenší děti po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy a tak jsou pro děti bezpečné. Tyto puzzle pro děti jsou polepené hezkými, veselými obrázky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci.

Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito chlapeckými puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Hrou s těmito puzzle pro nejmenší děti si dětičky trénují jemnou motoriku. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 3 let. Velikost obrázku je 42*30 cm. EDUCA se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy EDUCA je množství krásných puzzle pro děti i dospělé, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle EDUCA se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce EDUCA bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce EDUCA, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry produktu42*30 cm
Rozměry balení22*24,5*6 cm
Počet dílků50
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné