Puzzle FC Barcelona Educa 1000 dílů od 12 let

Popis produktu

Puzzle Educa jsou úžasná skládačka s fotbalovým motivem pro všechny kluky. Balení puzzle obsahuje 1000 dílků. Puzzle pro malé fotbalisty jsou vhodné od 12 let. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný a odolný. Puzzle po sestavení tvoří pěkný obrázek fotbalového dresu FC Barcelona. Skládání puzzle je velmi oblíbená zábava pro celou rodinu. Vhodným způsobem rozvíjí dětskou logiku, představivost a manuální zručnost. V dětech se rozvíjí smysl pro detail, trénují si koncentraci a trpělivost.

Velikost obrázku po sestavení je 68*48 cm. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi byla velmi snadná a jednoduchá. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Puzzle pro děti se po sestavení dají slepit lepidlem, dát do rámečku a vytvoří tak stylový obraz s fotbalovým dresem. Výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Puzzle splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nesmí chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který vyniká ve výrobě různorodých puzzle a naučných her pro všechny věkové kategorie.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
Věkod 12 let
PůvodSpain
Rozměry produktu68*48 cm
Rozměry balení37*27*5,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků1000
Poznámka+ Puzzle Fix
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné