Dřevěné puzzle Disney - Hledá se Nemo Educa 2 x 50 dílků od 5 let

Popis produktu

Dětské dřevěné puzzle s motivem filmu Hledá se Nemo. Motiv obrázku těchto puzzle je z filmu o rybičce Nemo, která se jednoho dne rozhodne prozkoumat oceán iz jiné strany, než ho zná z domu. Omylem se dostane do akvária jednoho zubaře. No ostatní rybičky v tom akváriu mu pomohou dostat se zpět domů. A i když je oceán místy nebezpečný, Nemo zažije úžasné dobrodružství a pozná nové přátele. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Dřevěné puzzle po poskládání tvoří dva obrázky.

Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Balení puzzle obsahuje 100 dílků - 50 dílků na jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Dřevěné puzzle pro děti se dají po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Puzzle jsou vhodné pro děti od 5 let. Velikost obrázku po poskládání je 26 * 18 cm. EDUCA se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy EDUCA je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle EDUCA se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce EDUCA bezplatně pro každé puzzle nad s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce EDUCA, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*16,5*6,5 cm
Počet dílků100
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...