Stánek Bubble Shop Écoiffier se zeleninou, kvítky, nákupním vozíkem a 29 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětský stánek se zeleninou a kvítky Bubble Shop je krásná hračka pro děti, které si rády hrají na prodavače, kterých při nákupech v obchodech obdivují a při hře jejich rady napodobují. Je vyroben z kvalitního a velmi odolného plastu, který je pevný a dlouho vydrží. Zároveň je příjemný na dotek a šetrný k pokožce. Stánek pro děti se skládá ze dvou pater. Horní patro je prostor, kde se prodává zelenina. Je v zaobleném půl kruhu a obsahuje 4 složky, které jsou prohloubené, a proto z nich nic nevypadne. Jsou tam rajčata, paprika a mnoho jiného. Celkem stánek obsahuje až 29 doplňků.

Všechny potraviny jsou převedeny v opravdových barvách a mají zaoblené tvary. Této horní ploše dominuje nádherná vitrínka, která má krásnou růžovou stříšku. Na jejím sloupech se nachází ceník na zboží. Po stranách této plochy se nacházejí květináče s překrásnými kvítky. V dolním prostoru dětského obchodu si může dítě uložit své hračky nebo krásný růžový průsvitný nákupní košík, který si může nosit na opravdové nákupy nebo jen tak, na procházku. Součástí stánku je také nákupní vozík v svěžích barvách, který se jednoduše přesouvá. Vozík stojí na dvou kolečkách, přesto je však stabilní a pevný. Kola se lehce otáčí a proto je mu umožněn snadný přesun z místa na místo.

Celý stánek se nese v hravých a svěžích barvách. Jde o kombinaci oranžové, růžové a zelené barvy. Takový stánek velmi pěkně ozdobí dětský pokoj. Vhodný je pro děti ve věku od 18 měsíců. Děti si při hře s kamarády na prodavače a zákazníka rozvíjejí komunikační schopnosti. Přitom se výborně zabaví a naučí se i počty. Rozměry stánku se zeleninou jsou 52*33*65 cm. Vyroben byl francouzskou společností Écoiffier, která má dlouholetou tradici a je garancí vysoké evropské kvality. 

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu52*33*65 cm
Celková výška65 cm
Rozměry balení80*60*37 cm
Hmotnost2,37 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné