Zelinářství a květinářství Super Shop 4 roční období Écoiffier přenosné

Popis produktu

ÉCOIFFIER dětský přenosný zelinářství a květinářství Super Shop 4 roční období je pěkná, moderní a komplexně vybavená hračka. Je velmi praktická a ideálně se hodí pro holčičky, které milují kytičky a rádi sledují prodavače při práci a při hře je pak napodobují. Celý je proveden ve velmi svěžích a hravých barvách, které pěkně ozdobí dětský pokojíček. Jde o zeleno žlutou barevnou kombinaci se stříbrným pultem na zboží. Vyroben je z velmi kvalitních plastů, které jsou příjemné na dotek, ale přitom jsou i odolné a dlouho vydrží.

Stojí na dvou kolečkách, které se snadno kutálejí, a proto se s ním malá květinářka může jednoduše přesouvat. Zboží v regálech je umístěn tak, aby z něj při pohybu ovoce a zelenina napadala. Stolek je pevný a stabilní. Tento obchůdek sestává ze dvou pater. Spodní podlaží slouží k odložení nákupního košíku s rukojetí, kterou umí dítě snadno uchopit, protože je přesně vytvarované pro malou dětskou ručičku. Na vrchu je prostor pro zboží. Je v zaobleném tvaru půlkruhu poskytuje dostatek místa. Na obou stranách jsou květináče s kytičkami uchyceny k sloupkům nádherného okénka se zelenou stříškou. V této části dítě najde rajčata, jahody, papriku ale i salátovou okurku.

Celkem obsahuje až 29 doplňků. Ke všemu je i cenovka. Je to kvalitní výrobek z dílny francouzského výrobce ÉCOIFFIER, který dodržuje nejvyšší evropské kritéria. Obchůdek byl vyroben s velkým důrazem na bezpečnost, proto jsou všechny hrany zaoblené. Vzadu je ručka, která je ergonomicky vytvarována tak, aby ji umělo dítě s lehkostí uchopit a proto může vozík jednoduše táhnout za sebou, nebo tlačit dopředu. Dítě se při takové hře velmi dobře zabaví, může se hrát s kamarádkou, jedna bude prodavačka a druhá kupující. Děti si při takové budují sociální cítění, navíc se naučí rozeznávat důležité prvky potravy jako je ovoce a zelenina. Vhodné pro děti ve věku od 2 let. Rozměry 52*31*66 cm.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu52*31*66 cm
Celková výška66 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvaoranžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné