Přebalovací stolek s koupelnou a poličkou Nursery Écoiffier 8 doplňků od 18 měsíců

Popis produktu

ÉCOIFFIER přebalovací stolek Nursery je krásná hračka vhodná pro dívky od 18 měsíců. Dívčí přebalovací stolek má v sobě koupelnu s vaničkou a nočníkem pro panenku a také poličku na odložení věcí ve spodní části. Přebalovací stůl na hraní je laděn v něžných růžových odstínech, přichází v balení s 8 doplňky, panenka není součástí. Hračka je vynikající dárek pro holčičky, které se rády starají o své panenky jako opravdové maminky. Set pro panenku je úžasná hračka, protože děti se s ním mohou hrát na několik způsobů. V koupelně své miminko omyjí, na přebalovacím stolku přebalit a obléknou, na poličku pod stolkem si uloží nezbytné doplňky, které jsou součástí balení.

Stolek pro panenky s doplňky je pěkná hračka, která upoutá každá holčička, ale má i jiný, o něco důležitější význam. Je totiž velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie, jazykové a komunikační schopnosti. Učí se jako oblékat a svlékat panenky, jak se o ně starat, rozvíjí se jemná motorika. Rostou nejen fyzicky, ale i mentálně a to právě díky hračkám simulujícím život dospělých.

ÉCOIFFIER je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. ÉCOIFFIER splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky ÉCOIFFIER vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský ÉCOIFFIER s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Set je bez váhy.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu56*34*51 cm
Celková výška51 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...