Pracovní dílna Mécanique s mechanickou vrtačkou Écoiffier a 40 doplňky

Popis produktu

ÉCOIFFIER dětská pracovní dílna Mécanique je dokonalá hračka pro malé chlapce, které baví tvořit a hrát se s pracovním nářadím. Celá dílnička, včetně jejího doplňků je vyrobena z kvalitních plastů, které jsou odolné a hodně vydrží. Zároveň jsou příjemné na dotek a šetrné ke zdraví. Pracovní dílnička byla vyrobena s ohledem na bezpečnost při hře, a proto jsou všechny tvary zaoblené. Provedená je v krásných červeně žlutých a černých barvách. Dílnička stojí na čtyřech robustních nohách, které jsou mezi sebou spojeny příčkou, která obsahuje tři nádobky na nářadí. Stolek je tak pevný a stabilní.

Dětská pracovní dílna je bohatě vybavena nářadím, které je neodmyslitelnou součástí každé dílny. Toto nářadí je vytvarované tak, aby přesně zachyceny do dětské ručky a dítě jej tak vědělo správně uchopit a hrát se s ním. Mezi touto bohatou výbavou je nářadí jako kladívko, kombinačky, šroubovák, destičky či různé šrouby. Na levé straně pracovní plochy je držák na mechanickou vrtačku, která se ovládá stisknutím tlačítka. Na pravé straně je malý svěrák, kde si může přichytit své dílka. Může šroubovat, vymýšlet různé tvary a dávat jim podobu za pomoci pracovního nářadí. Zlepšete si tak jemnou motoriku a manuální zručnost, která je v dospělosti velmi důležitá. Na pravé straně se nachází i třípatrová polička na odkládání šroubů. Malý kutil mě tak všechno vždy po ruce. Celkem dílnička obsahuje až 40 doplňků.

Dětská pracovní dílna Mécanique je krásná a detailně propracovaná hračka od francouzské společnosti ÉCOIFFIER, která je garantem nejvyšší kvality. Dílnička je nádherným doplňkem do dětského pokoje. Je kompaktní a v případě potřeby se snadno schová. Rozměry dílny jsou 46*37,5*74cm. Dítě si s ní užije hromadu zábavy. Může tvořit, naplno zapojit fantazii, vymýšlet různé tvary. Ty si může předkreslit na tabuli, která je z druhé strany třípatrové poličky na pracovní ploše. Při takové hře se hodně naučí. Získá znalosti o různých druzích nářadí a bude umět rozeznat jejich účel. Do hry může přizvat i kamarádů a budovat si tak sociální cítění. Dílnička je vhodná pro chlapce ve věku od 2 let.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu46*37,5*74 cm
Celková výška74 cm
Rozměry balení80*40*50 cm
Hmotnost2,24 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné