Sušička nádobí Bubble Cook Écoiffier malá s doplňky stříbrná od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětská sušička na nádobí Bubble Cook je krásný a ideální doplněk do každého dětské kuchyňky. Dětská souprava s nádobím je vhodná pro všechny dětičky, které rádi pomáhají při mytí a odkládání nádobí a chtějí mít vlastní set s nádobím i se sušičkou. Set s nádobím as odkapávačem na nádobí je vyroben z kvalitních a odolných plastových materiálů, které jsou příjemné na dotek a které dlouho vydrží. Dětská sušička na nádobí obsahuje dětské nádobí, které touží mít ve své dětské kuchyňce každé dítě. Doplňky jsou velmi moderní a jsou téměř k nerozeznání od originálů. Francouzský výrobce Écoiffier je zárukou výroby kvalitních hraček pro vaše malé ratolesti.

Dětská sušička na nádobí i s doplňky dodržují přísné evropské standardy bezpečnosti a certifikáty kvality hraček. Rozměry sušičky na nádobí i s doplňky pro děti jsou 25*19*10 cm. Dětská sušička na nádobí s doplňky je vhodná hlavně pro holčičky od 18 měsíců. Dětská sušička na nádobí Bubble Cook stříbrnou barvu a krásně ladí se zbytkem doplňkem. Je vyrobena z kvalitního materiálu, je pevná a naskládané nádobí z ní nepadají. Sušička na nádobí pro děti má obdélníkový tvar a přihrádky, do kterých mohou dětičky ukládat umyté nádobí.

Doplňky k dětské sušičce na nádobí tvoří sada dětského nádobí, která obsahuje 2 velké růžové talířky, 2 malé fialové talířky, 2 oranžové pohárky bez ouška, 2 šálky v růžové barvě, sada příborů v oranžové barvě, kterou tvoří 2 vidličky, 2 nožíky a 2 malé lžičky. Součástí dětského setu s nádobím a sušičkou je i červený hrnec s poklicí, pánev a červená mísa. Všechny doplňky spolu krásně ladí a vytvářejí příjemnou barevnou kombinaci. Dětská sušička nádobí je vhodným doplňkem do kuchyně a dá se pohodlně umístit na kuchyňskou linku ke dřezu. Zapojením vašeho děťátka do mytí a odkládání nádobí v něm již od malička vytváříte smysl pro pořádek a čistotu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu25*19*10 cm
Rozměry balení50*30*40 cm
Hmotnost0,25 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné