Lékařský vozík s panenkou Écoiffier a doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

ÉCOIFFIER lékařský vozík s doplňky je pěkná hračka vhodná pro děti od 18 měsíců. V balení naleznete několik nezbytných doplňků a malou panenku, o kterou se děti mohou starat jako o svého pacienta. Lékařská souprava podněcuje dětskou fantazii, přibližuje svět dospělých malým doktorem a doktorky. Mohou si vymýšlet různé těžké případy chorob a postupy léčení, představit si jak náročné je povolání lékařů a jaký jsou důležitý pro životy lidí. S dětským lékařským vozíkem se vaše ratolesti nikdy nebudou nudit.

Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Rostou nejen fyzicky, ale i mentálně. Dále se prostřednictvím lékařské sady rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci a jednou z nich chtějí být lékaři a pomáhat lidem.

ÉCOIFFIER je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. ÉCOIFFIER splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky ÉCOIFFIER vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský ÉCOIFFIER s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné