Jídelní souprava Barbapapa Écoiffier s 18 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětská obědová sada Barbapapa je krásná a moderní dětská jídelní sada, která rozzáří každou dětskou kuchyňku. Dětská souprava s nádobím je vhodná pro všechny dětičky, které chtějí mít vlastní jídelní sadu. Jídelní souprava s nádobím je vyrobena z kvalitních a odolných plastových materiálů, které jsou příjemné na dotek a které dlouho vydrží. Dětská souprava s nádobím obsahuje celkem 18 krásných doplňků, které touží mít ve své dětské kuchyňce každé dítě.

Doplňky jsou velmi moderní a jsou téměř k nerozeznání od originálů. Francouzská společnost Écoiffier je kvalitní výrobce hraček pro děti, které vaše malé ratolesti jistě potěší. Dětská jídelní souprava s nádobím a doplňky splňuje všechny evropské standardy bezpečnosti a certifikáty kvality hraček. Rozměry dětské jídelní soupravy i s doplňky pro děti jsou 36*28*7 cm. Dětská jídelní souprava s nádobím je provedena v růžovo-oranžových barvách, díky kterým působí velmi vesele a svěže. Dětské nádobí jsou doplněny o veselé a vtipné obrázky postaviček Barbapapa.

Dětská sada s nádobím obsahuje 4 růžové talířky, které mají moderní čtvercový tvar, 4 oranžové pohárky bez ouška, sada příborů v bílé barvě, kterou tvoří 4 vidličky a 4 nožíky. Součástí dětského setu s nádobím je i žlutý hrnec s poklicí, který je ozdoben milými obrázky zeleniny. Díky dětskému setu s nádobím Barbapapa se vaše dětičky mohou naučit, jak správně stolovat a používat dětský příbor. Dětská jídelní souprava nádobí s doplňky je vhodná hlavně pro holčičky od 18 měsíců.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu36*28*7 cm
Rozměry balení60*40*20 cm
Hmotnost0,29 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné