Vařič Bubble Cook Écoiffier s hrncem a pánví s 5 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětský vařič Bubble Cook je krásný a moderní vařič pro každou správnou malou kuchařku, který nesmí chybět v žádné dětské kuchyňce. Dětský vařič má krásnou zelenou barvu a moderní design, díky čemuž je téměř k nerozeznání od skutečného vařiče. Vařič pro děti Bubble Cook je vyroben z kvalitního plastového materiálu, který je charakteristický vysokou odolností a bezpečností pro vaše dětičky. Francouzská společnost Écoiffier je evropským výrobcem kvalitních a bezpečných hraček, které jistě potěší vaše malé ratolesti.

Rozměry dětského vařiče spolu s doplňky do kuchyňky pro děti jsou 26*19*15 cm. Dětský vařič dodržuje přísné evropské standardy kvality a certifikáty bezpečnosti. Dětský vařič Bubble Cook je proveden ve svěží zelené barvě. Obsahuje dva růžové knoflíky, se kterými se dá točit. Dětský vařič obsahuje dvě plotýnky, na kterých je položený 1 hrnec a 1 pánev, ve kterých si může vaše malá kuchařka uvařit dobroty přesně podle své chuti a fantazie. Hrnec má růžovou barvu a pánev má stejně růžovou barvu.

Hrnec obsahuje také zelenou poklici na zakrytí. Na bocích dětské dvouplotýnky na vaření je umístěn i růžový příbor, který tvoří vidlička a nůž. Díky svým malým a šikovným rozměrům je dětský vařič vhodný i na cesty a vaše malá kuchařka si ho může brát kamkoliv s sebou na hraní. Dětský vařič spolu s doplňky je ideální hlavně pro holčičky od 18 měsíců. Dětský vařič nefunguje na baterie, jde jen o imitaci reálného dvouvařiče.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu26*19*15 cm
Rozměry balení60*40*30 cm
Hmotnost0,35 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.